1-نحوه تحویل کالا توسط این سایت به چه صورت است ؟

مشتریان گرامی شما با خرید از این سایت با استفاده از درگاه آنلاین می توانید کالا رو درب منزل ( تهران و مراکز شهرستان ها ) دریافت نمایید لازم به ذکر است که تحویل در تهران به صورت رایگان ( مبلغ بالای 3 میلیون ) و شهرستان با توجه به مسافت و وزن کالا متفاوت بوده و به عهده خریدار می باشد .

2- آیا برای تفنگ های خریداری شده از این سایت گارانتی یا خدمات پس از فروش وجود دارد ؟

این فروشگاه با توجه به اینکه نماینده بسیاری از برندهای ارائه شده می باشد می تواند نسبت به خدمات پس از فروش اجناس (با توجه به تایید کارشناس فروشگاه ) نسب به تعمیر یا تعویض کالا اقدام نماید

3- آیا فروشگاه خدمات تعمیر کالا را نیز انجام می دهد ؟

با توجه به داشتن کارشناس خبره در زمینه تفنگ های ( بادی و فنری ) کلیه کارهای تعمیرات و تنظیم دوربین و کارهای مربوط به تفنگ در فروشگاه ( با 2 ماه گارانتی ) به صورت حضوری انجام می پذیرد حتی اگر خرید شما از سایت ما انجام نشده باشد .

4- چطور می توان ثبت نام انجام داد ؟ ثبت نام چه مزایایی در خرید اینترنتی دارد ؟

با مراجعه به صفحه نخست سایت در قسمت بالا سمت چپ روی گزینه ” ثبت نام ” کلیک کنید .

می توانید با استفاده از ایمیل خود ثبت نام را انجام بدهید ( کد ثبت نام برایتان ایمیل می شود ) بعد از وارد نمودن کد فعال سازی ثبت نام انجام می شود و با ثبت کردن اطلاعات تکمیلی ثبت نام خود را کامل نمایید .

مضاف بر اینکه شما با ثبت نام در سایت می توانید از سابقه خرید خود مطلع باشید و با خرید به صورت کاربر سایت می توانید در مواقع تخفیفات می توانید از شرایط استفاده نمایید .

خواهشمند است اطلاعات تماس و ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا بتوانید از ثبت سفارش و مراحل ارسال آن آگاه شوید.

5- آیا می توان کالاهای داخل سایت را نیز به دلیل کمبود وقت به صورت تلفنی خریداری کرد ؟

با توجه به اینکه خرید اینترنتی بیشترین سرعت تحویل کالا را دارا می باشد ولی اگر باز هم خریدار به هر دلیلی درخواست سفارش تلفنی داشته باشد حتما این فرایند برای مشتری قابل اجرا است میتواند با هماهنگی با همکاران ما در فروشگاه مراحل خرید را به صورت تلفنی دنبال کند .

6- تحویل کالا در شهرستان به چه صورت می باشد ؟

با در نظر گرفتن شرایط جوی و حمل و نقل بین شهری فروشگاه ما متعهد می شود در کمترین زمان ممکن کالای شما تحویل شود . امکان تحویل کالا در تهران حداکثر تا 24 ساعت و مراکز شهرستان ها از 24 الی 48 ساعت کاری انجام می شود .

همچنین تحویل کالا در شهرستان های اطراف مرکز استان با هماهنگی خریدار در مورد نحوه ارسال در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد .

7-در مورد شرایط تعمیرات انواع تفنگ لطفاً توضیح بفرمایید ؟

در صورت بروز هر گونه مشکل در انواع تفنگ ( هم اجناس خریداری شده از ما و هم تفنگی که از فروشگاه های دیگر خریداری شده ) می توانید به صورت حضوری با مراجعه به فروشگاه مرکزی 1  واقع در تهران ، خیابان فردوسی جنوبی ، بالاتر از کوچه هنر ، پلاک 215 از نظر کارشناس ما مطلع شوید و در صورت نیاز کالای شما خدمات تعمیر با (2 ماه گارانتی ) انجام می شود .

8- ارسال سفارش های شهرستان به چه صورت انجام می شود ؟

سفارش های مشتریان شهرستان بعد از بسته بندی از طریق شرکت های پستی ( تیپاکس ، TPG و … ) برای ادرس ثبت شده در پروفایل خریدار ارسال می شود و از طریق شماره مرسوله قابل پیگیری است .

از همین جهت وارد کردن اطلاعات دقیق پستی و کد پستی برای تحویل کالا در شهرستان بسیار حائز اهمیت است .

زمان رسیدن سفارش با توجه به عواملی نظیر محل و نحوه تحویل سفارش متفاوت است.

9- هزینه ارسال سفارش چقدر است ؟

هزینه ارسال سفارش با توجه به کالای مورد سفارش، آدرس تحویل آن و شیوه ارسال متفاوت است که به آگاهی مشتریان می رسد و قبل از ارسال هماهنگ می شود .

10- چگونه می توانم سفارشات خود را پیگیری کنم و از وضعیت آن ها مطلع شوم ؟

فروشگاه اینترنتی ما با ارسال پیامک، شما را در جریان وضعیت سفارشتان قرار خواهد داد.همچنین می توانید وارد حساب کاربری خود شوید از وضعیت آن مطلع گردید.

11- چگونه می توانیم سفارش خود را ثبت کنم ؟

شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی  پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید .

جهت ثبت سفارش می بایست در سایت ثبت‌نام کرده باشید یا اینکه در حین خرید مراحل ثبت نام را تکمیل نمایید . خواهشمند است اطلاعات تماس و ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا بتوانید از ثبت سفارش و مراحل ارسال آن آگاه شوید.